Na tej stronie prezentujemy rzeczy, które naszym zdaniem są absolutnie godne uwagi – przydadzą się. Przedstawione tu zasoby, wtyczki, narzędzia, aplikacje czy zewnętrzne strony internetowe mogą ułatwić i uatrakcyjnić życie z WordPressem. Informacje, które tu przedstawiamy nie mają charakteru reklamowego. Korzystamy z nich każdego dnia, doskonale sprawdzają się w naszej pracy dlatego się nimi dzielimy.

Nie mamy żadnego związku z autorami „przydasiów”. Zaznaczymy to jednoznacznie, gdy taki związek będzie występował. Są dostępne dla wszystkich na jednakowych zasadach. Przeważnie korzystanie z nich jest darmowe, choć niekiedy mogą one proponować usługi płatne (np. rozszerzone wersje wtyczek). Świadomie podejmij decyzję o zakupie.


Custom Post Type UI znacznie rozszerza możliwości Twojego WordPressa. Praca z nim jest niesamowita. Jeśli chcesz móc dodawać inne wpisy niż standardowe – po prostu musisz go mieć.

Więcej informacji na stronie pluginów WordPressa

Advanced Custom Fields jest doskonałym pluginem. Dodawaj Custom Fields wszędzie gdzie tylko chcesz – łatwo i szybko. Custom Fields mają ogromne możliwości – mogą zawierać dosłownie wszystku, są konfigurowalne i edytowalne. Plugin jest dostępny w wersji PRO (płatnej) ale według nas jego podstawowa wersja jest w zupełności wystarczająca.

Więcej informacji na stronie pluginów WordPressa

Contact Form 7 zawiera wszystko czego potrzeba. Pozwala zbudować nieograniczoną liczbę formularzy w dowolnym miejscu. Dzięki niemu personalizowanie maili z Twojej strony WordPress staje się dziecinnie proste. Zdecydowanie polecamy ten plugin.

Więcej informacji na stronie pluginów WordPressa